Alışveriş merkezileri hafta sonlarımızı geçişmemizi sağlayan, alışverişlerimizi yaptığımız bir yer haline geldi. Haliyle her insan gezmeye gittikleri AVM’lerin güzel olmasını ister. Ferah ve lüks görünümlü bir AVM her zaman daha çok tercih edilecektir. Bu sebeple AVM dekorasyonu müşteri kazanmak için oldukça önemlidir. Bu kapsamda yeni yapılan alışveriş merkezleri veya tadilata giren alışveriş merkezi dekorasyonuna önem verilmelidir ki müşteriler o AVM’yi tercih etsin. Bu kapsamda güzel, lüks ve ferah bir ortam oluşturmayı planlıyorsanız, AVM Tavan Dekorasyonu ve duvar dekorasyonunu gergi tavan sistemleri ile yapmanız size çok büyük artı sağlayacaktır.

AVM Tavan Dekorasyonu yaparken gergi tavanın bir çok artısı bulunmaktadır. Bunları sıralayacak olursak, öncelikle çok lüks ve modern bir AVM ortaya çıkıyor. Gergi tavanlar da boyama ihtiyacı olmadığı için kolayca montajı yapılıp, hazır hale getiriliyor. Bunun yanında gergi tavanların ısıya, ışığa, suya, neme ve ağırlığa dayanıklı olması, bununla birlikte uzun süre yeni gibi kalabilmesi ve deforme olmaması, büyük bir artı oluyor. Çünkü eskimiş bir AVM Tavan Dekorasyonu ya da duvar dekorasyonu vatandaşın kaçmasına sebep olacaktır.

banner3 AVM Tavan Dekorasyonu avm-dekorasyonu  tavan dekorasyon modelleri tavan dekorasyon köpük tavan dekorasyon fiyatları şık alçı tavan modelleri salon asma tavan modelleri 2017 oturma odası asma tavan modelleri modern asma tavan modelleri güzel asma tavan modelleri AVM tavan dekorasyonu AVM duvar dekorasyonu AVM dekorasyonu alışveriş merkezi tavan dekorasyonu

AVM Tavan Dekorasyonu yaparken de kullanılacak led ışıklarla insanları sürekli tavana bakmaya teşvik edebilirsiniz. Çünkü ışıklandırma ve gergi tavan ile oluşturulan tavan herkesi büyüleyecektir.

AVM TAVAN DEKORASYONU ve GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ

Bununla birlikte AVM Tavan Dekorasyonu ve duvar dekorasyonu için transparan gergi tavan kullanılarak ışıklandırma yapılabilir. Transparan gergi tavan ışığı geçirdiği için renkli gergi tavanlara uygulanan ışık ile oldukça ferah ve rengarenk bir ortam elde edebilirsiniz.

Dilerseniz dijital baskı gergi tavan sistemi de kullanarak dilediğiniz resim veya desenleri gergi tavanın üstüne uygulayarak, bambaşka bir ortam oluşturmanız mümkün.

AVM’lerdeki çocuk salonları için de çocuklara uygun desen ve resimlerle gergi tavan  kullanabilir ve çocukların da alışveriş merkezi tercihlerinde sizi seçmesine sebep olabilirsiniz.

Gergi tavan sistemleri ile bir çok şekilde ve model tasarlamanız mümkün. Bu imkanlardan dolayı bütçenize göre ulltra lüks veya lüks bir AVM yapmak çok kolay. En basit gergi tavan sistemini bile kullansanız, diğer tüm dekorasyonlara göre oldukça havalı bir alışveriş merkez dekorasyonu olacaktır.

AVM Tavan Dekorasyonu yaparken de kullanılacak led ışıklarla insanları sürekli tavana bakmaya teşvik edebilirsiniz. Çünkü ışıklandırma ve gergi tavan ile oluşturulan tavan herkesi büyüleyecektir.

 

Pin It on Pinterest