Farklı bir görünümü, kaliteli bir teknoloji ile elde etmek istiyorsanız; Baskılı Gergi Tavan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel kumaşlar ve baskı teknolojimiz sayesinde, dilediğiniz logo, görsel ya da farklı bir materyal dahilinde gergi tavan uygulama çözümlerimizi sunabilmekteyiz.

Firmamız, gergi tavan kumaşlarında dijital baskı uygulamalarına uygun üretimler yapmaktadır. Işıklı doku yapısına uygun olarak üretmiş olduğumuz Baskılı Gergi Tavan kumaş ürünlerimiz, dilediğimiz baskıyı çok daha rahat bir şekilde uygulamamıza ayrıca olanak tanımaktadır. Bu durum, bir yanda daha rahat bir baskı süreci sunarken; diğer yandan uzun vadeli kullanıma uygun bir ürün sunumu olanağı yaratmaktadır. Böylelikle dijital baskı ile hazırlanan gergi tavan çalışmalarını 20 ilâ 30 yıl kadar herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanız mümkün olabilmektedir.

Solmayı Önleyen Yapı ve Baskı

Baskı aşamasında; UV baskı sistemi tercih edilmektedir. Bu baskı sistemi, yapılan baskı işlemlerinin kısa süre içerisinde solmasını ya da ilerleyen süreçte bölgesel olarak baskıda sorunların meydana gelmesini büyük ölçüde önlemektedir. Haliyle ortaya net olarak istenilen görüntü ve uzun vadede kaybolmayan renk, desen yapısı çıkabilmektedir. Özellikle de sürekli olarak müşteri odaklı sunum yapan mekanlarda, solma problemleri sıkça görüldüğü için, firmamız bu sorununda önüne geçmek adına hareket etmektedir.

Diğer bir önemli detay ise, Baskılı Gergi Tavan ürünlerimizde kullanılan malzemelerin anti bakteriyel özelliğe sahip olmasıdır. Firmamız, gerekli sertifika ve belgelere sahip olarak bütün Baskılı Gergi Tavan işlemlerinde bu detaya dikkat etmektedir. Böylelikle her türlü müşteri ve hedef kitleye uygun, sağlıklı bir ortam elde etmek mümkün hale gelmektedir.

Baskılı Gergi Tavan Ürünlerimiz ile Ferah ve Farklı Görünüm Elde Edin

Baskılı Gergi Tavan, aynı zamanda sizlere farklı bir ortam elde etme olanağı sunar. Dilenilen görsel ve çalışmanın dijital baskı ile uygulanabildiği gergi tavan çalışmaları aynı zamanda ortama ayrı bir ferahlık katmaktadır. Bu durum, ticari alanlarda müşterilerin daha uygun bir ortam içerisinde hareket etmesine olanak tanırken, diğer yaşam alanlarında ise enerji anlamında daha verimli ortamların oluşmasına ayrıca yardımcı olmaktadır.

Sizler de Baskılı Gergi Tavan ile ilgili daha detaylı bilgi ve çalışma süreci için bizlere ulaşabilirsiniz.

Pin It on Pinterest