Büyükada Gergi Tavan

Büyükada Gergi Tavan tarafından kullanılan gergi tavan malzemeleri 100 % geri dönüşümlü PVC’den üretimektedir. Kullanılan hiçbir ürün insan sağlığına zarar vermez. Çevreye ve doğaya karşı duyarlıdır. LED aydınlatma ürünleri ile enerji tüketiminde % 80’e varan enerji tasarrufu sağlanır. Bu şekilde enerji kaynakları korunur ve sürdürülebilirliğe katkı sağlanır. Gergi tavanlarda uygulanan baskılar kesinlikle solvent içermez. Büyükada Gergi Tavan firmamız birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizin hijyenik ve prosedür koşullarına sahip olmasını her zaman sağlamaktayız. Solventler sağlığa zararlıdır ve çalışacağınız firmayı seçerken bu hususa özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Gergi tavanlar, yaşam alanlarınıza hoş bir hava katarak, sevdiklerinizle sevdikleri ortamlarda bir arada olmanızı sağlar. Çocuklar için eğlenceli, interaktif ve yaratıcı bir ortam yaratır. Her türlü kamu alanını daha sağlıklı, neşeli ve interaktif hale getirir. İşlerinizi daha eğlenceli ve huzurlu bir ortamda yapmanızı sağlar. Oluşturduğu dengeli ışık ile gözünüzü yormaz, daha dinlendirici ortamlar sağlar. Gergi tavan teknikleri ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilir, içinizdeki çocuğu ortaya çıkararak 3d baskılar ile hayallerinizdeki dünyaları tasarlayabilirsiniz. Baskı teknolojisi ile dört mevsim tepenizde masmavi bir gökyüzü ile uyuyabilir veya himalayaları mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Büyükada Gergi Tavan firmasında hayallerin sınırı yoktur. Hayal ettiğiniz modellere firmamızın farkıyla sahip olabilirsiniz.

Büyükada Gergi Tavan Firmamızın Gergi Tavan Modelleri Ortamlara Modernlik Katar

 

144-300x178 Büyükada Gergi Tavan genel  istanbul gergi tavan firması istanbul gergi tavan firmaları İstanbul gergi tavan germe tavan fiyatları gergi tavan ürünleri gergi tavan sistemleri gergi tavan satış gergi tavan örnekleri gergi tavan merak edilenler gergi tavan firmaları en uygun gergi tavan en ucuz gergi tavan en kaliteli gergi tavan büyükada ucuz gergi tavan büyükada gökyüzü gergi tavan büyükada gergi tavan sistemleri büyükada gergi tavan modelleri büyükada gergi tavan fiyatları büyükada gergi tavan firması İstanbul büyükada gergi tavan firmaları büyükada gergi tavan çeşitleri büyükada gergi tavan

Büyükada Gergi Tavan firmamız birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizin hijyenik ve prosedür koşullarına sahip olmasını her zaman sağlamaktayız.

Gergi tavan uygulamalarında doğru şekilde projelendirme yapılması, kaliteli malzeme kullanılması ve yapılan işçilik ortaya kusursuz bir ürün çıkartılabilmesinde çok önemlidir. Tüm bu faktörlere azami önem verilerek yapılan uygulamalarda ise ortamların havası tamamen değişir. Büyükada Gergi Tavan olarak yaptığımız çalışmalarla gergi tavan modelleri ortamlara modernlik katar. Uygulandığı ortamların dekorasyonlarında yarattığı çarpıcı etkinin yanında gergi tavan uygulamalarının daha birçok avantajından bahsedilebilir. Kaliteli ve modern bir aydınlatmanın yanında gergi tavan modelleri ile şu avantajlar elde edilmektedir:

  • Homojen bir aydınlanma sağlanır ve doğrudan bakılsa bile aydınlatma gözleri rahatsız etmez
  • Kullanılan LED aydınlatma sayesinde enerji tasarrufu sağlanır
  • Varsa, tavandaki mimari hatalar gizlenmiş olur
  • Isı yalıtımı sağlanır ve tavanda küf oluşumu engellenir
  • Etkili aydınlatma ve açık renk malzeme mekânın olduğundan daha geniş görünmesini sağlanır, 3 boyutlu modeller kullanıldığında mekânda derinlik hissi oluşur

Gergi tavan uygulamaları, isteğe ve ihtiyaçlara göre çok farklı özellikteki gergi malzemeleri arasından en uygun olanı seçilerek projelendirildikten sonra uygulama yapılır. Farkı zevklere hitap eden ve farklı özelliklere sahip gergi malzemeleri ile değişik ortamlarda uygulanabilecek gergi tavan modelleri Büyükada Gergi Tavan farkıyla sizlere ulaşmaktadır. Kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest