Büyükdere Gergi Tavan

Büyükdere Gergi Tavan firması gergi tavan alanında birinci kalitede hizmet veren bir firma olarak kendini kanıtlamıştır. Gerek müşterilerimizin gerekse de yeni yeni ilgilenen kişiler için gergi tavan uygulamalarımızdan bahsetmek istemekteyiz. Sade bir şıklıktan hoşlananların tercihi olan transparan gergi tavan modelimizde,  tavan gergisi düz renktir ve üzerinde herhangi bir desen bulunmaz. Büyükdere Gergi Tavan olarak verdiğimiz hizmetlerde, en çok tercih edilen modeller arasında yer alan transparan doku, hem sade hem de gösterişli dekorasyonlarda oldukça etkileyici sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca alçı kutulama ve ışık bandı gibi uygulamalarda da daha çok transparan doku tercih edilmektedir. Alçı göbekler ve alçı kutulamalarda bırakılan boşluklar için de bu malzeme oldukça idealdir. Transparan dokulu gergi tavan modelleri sade ve modern bir şıklık yaratır.

Büyükdere Gergi Tavan firmamızın gergi tavan uygulamalarında lake dokulu ürünler de tercih edilebilmektedir.  Lake dokulu gergi tavan modelleri, şık ve parıltılı dekorasyonların tamamlayıcısıdır. Lake parlaklığına sahip olan bu gergi malzemesi, mekândaki şatafatın tavana da taşınmasını sağlayarak, dekorasyonda bütünlük sağlar. Bu uygulamada oldukça geniş renk yelpazesi içinden istenen renk seçilebilir ve seçilen gergi malzemesi her ortama uygulanabilir. Renk solması gibi bir durumun söz konusu olmadığı lake doku, kendi gösterişinin yanında ayrıca parlak özelliğinden dolayı mekânın yansımasını da şık bir şekilde tavana taşımaktadır.

Lake Dokulu Gergi Tavan Modelleri Büyükdere Gergi Tavan ile Şık ve Parıltılı Dekorasyonların Tamamlayıcısı Olmaktadır

 

286-300x200 Büyükdere Gergi Tavan genel  istanbul gergi tavan firması istanbul gergi tavan firmaları İstanbul gergi tavan germe tavan fiyatları gergi tavan ürünleri gergi tavan sistemleri gergi tavan satış gergi tavan örnekleri gergi tavan merak edilenler gergi tavan firmaları en uygun gergi tavan en ucuz gergi tavan en kaliteli gergi tavan büyükdere ucuz gergi tavan büyükdere gökyüzü gergi tavan büyükdere gergi tavan sistemleri büyükdere gergi tavan modelleri büyükdere gergi tavan fiyatları büyükdere gergi tavan firması İstanbul büyükdere gergi tavan firmaları büyükdere gergi tavan çeşitleri büyükdere gergi tavan

Büyükdere Gergi Tavan firması gergi tavan alanında birinci kalitede hizmet veren bir firma olarak kendini kanıtlamıştır.

Bu ürün diğer odaların yanında lake mobilyaların yer aldığı mutfak ve yatak odası gibi ortamlarda dekorasyonun mükemmel bir tamamlayıcısı olarak kullanılabilir. Lake dokulu gergi malzemesi kullanılarak Büyükdere Gergi Tavan firmamız bünyesinde ayrıca 3 boyutlu modeller de hazırlanmaktadır. 3 boyutlu gergi sistemlerin, belirli bir şekilde 3 boyutlu olarak hazırlanan metal bir iskelet üzerine gergi malzemesinin giydirilmesi ile hazırlanır. Bu modeller daha çok alışveriş merkezleri, oteller, hastaneler ve iş merkezleri gibi büyük yapılarda, yapı dekorasyonunda fark yaratmak için kullanılmaktadır.

Büyükdere Gergi Tavan olarak gergi tavan uygulamalarımız arasında en fazla fark yaratanları dijital baskılı modeller olduğunu söyleyebiliriz. Dijital baskı teknolojisi ile tavan gergisi üzerine yüksek çözünürlüklü görseller basılır. Dijital baskılı gergi tavan modelleri, ortamda çarpıcı bir etkiye sebep olur. Gergi tavanın tüm avantajlarına sahip olan bu modellerde yüzlerce seçenek içerisinden seçim yapılarak tavan masmavi bir akvaryuma, yemyeşil bir bahçeye, çiçeklerle bezeli bir tabloya ya da insanı içine çeken 3 boyutlu bir figüre dönüştürülebilir. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak için Büyükdere Gergi Tavan firmamızı arayabilirsiniz.

Pin It on Pinterest