Çeliktepe Gergi Tavan

Çeliktepe Gergi Tavan olarak siz değerli müşterilerimize gergi tavan hakkında biraz bilgi vermek istemekteyiz. Gergi Tavan (Barrisol),  duvar, tavan vb. yerlerde kullanılan veya kullanılmaya başlanan pratik kaplama malzemesidir. Ayrıca halk arasında, ışık kaynağını göstermeden ışık vermek için kullanılabilen malzeme olarak da bilinmektedir. Üstelik Gergi tavan aşmış bir aydınlatma malzemesi olarak da bilinir. Hafif bir şekilde ısıtarak istediğiniz şekli verebilmenizin yanı sıra, üstelik istenilen boyutlarda parça parça kesip uygulanabilir. İsterseniz tüm tavanı kaplarsınız, isterseniz parça parça edip kesim kesim kaplar, tavanın rengârenk olmasını sağlarsınız. Ya da havuzun veya çeşmenin tam üstüne, havuzun veya çeşmenin şekliyle yerleştirip, mükemmel bir yansıma illüzyonu elde edebilirsiniz. Tüm bu detay ve isteklerinizde Çeliktepe Gergi Tavan her zaman yanınızda olacaktır. Gergi tavan özellikle iş yerlerinin aydınlatılmasında kullanılır. Kullanılırken de ışık kaynağı her zaman gizlenmektedir. Gizlenmesinde ki sebebi ise mekândaki insanların gözünü almamasıdır.

Çeliktepe Gergi Tavan Firması ile Daha ferah Ortamlara Kavuşun

 

65-225x300 Çeliktepe Gergi Tavan genel  istanbul gergi tavan firması istanbul gergi tavan firmaları İstanbul gergi tavan germe tavan fiyatları gergi tavan ürünleri gergi tavan sistemleri gergi tavan satış gergi tavan örnekleri gergi tavan merak edilenler gergi tavan firmaları en uygun gergi tavan en ucuz gergi tavan en kaliteli gergi tavan çeliktepe  gergi tavan çeliktepe ucuz gergi tavan çeliktepe gökyüzü gergi tavan çeliktepe gergi tavan sistemleri çeliktepe gergi tavan modelleri çeliktepe gergi tavan fiyatları çeliktepe gergi tavan firması İstanbul çeliktepe gergi tavan firmaları çeliktepe gergi tavan çeşitleri

Çeliktepe Gergi Tavan her zaman yanınızda olacaktır. Gergi tavan özellikle iş yerlerinin aydınlatılmasında kullanılır. Kullanılırken de ışık kaynağı her zaman gizlenmektedir.

Çeliktepe Gergi Tavan firması olarak siz müşterilerimizin en doğru bilgilerle, en iyi hizmeti, garanti kapsamında almanızı istemekteyiz. Araştırmış olduğunuz tüm firmaların verdiği gergi tavan hizmetlerinin aşağıda sayacağımız özellikleri sağlıyor olmasına dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

  • Gergi tavan Her zaman hijyendir. Gergi tavan Asla ve Asla nemden ve sudan etkilenmez.
  • Gergi tavan Çok basit, çok hafif ve çok pratiktir. Gergi tavan anti-statiktir, asla toz tutmaz.
  • Gergi tavan Hiçbir zaman boya gerektirmez, asla çatlamaz ve dökülmez. Gergi tavanın; lake, saten, mat renkleri, süet, delikli ve özellikle metalik dokuları ile muhteşem tasarım olanağı sunar.
  • Gergi tavan yangında asla ve asla alev almaz. Gergi tavan başta x-ışınları olmak üzere ışınlardan asla etkilenmez. Gergi tavanı istediğiniz şekle kolay bir şekilde sokabilirsiniz. Gergi tavan az şiddetli darbelerden asla ve asla etkilenmez.
  • Gergi tavan mekânın kapatılmasına veya taşınmasına gerek kalmadan kolayca montaj edilir veya geri kolay bir şekilde kaldırılır. Gergi tavan her zaman ihtiyaca göre sökülüp tekrar monte edilebilir ve tekrar kullanım olanağı sunar.
  • Gergi tavan microsorber doku ile %100 akustik sağlar.
  • Gergi tavan ankastre veya sıva üstü her tip aydınlatma armatürleri, anemostat, detektör, sprintler, ışıklı levha, güvenlik kamerası vb. diğer tüm elemanların montajına da daima uyumludur.

Pin It on Pinterest