Cerrahpaşa Gergi Tavan

Cerrahpaşa Gergi Tavan olarak ifade edersek, malzemesinin yapısı itibari ile gergi tavanlar her tip mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. En büyük özelliği olan homojen ışık kaynağı, yüksek hijyen ve anti bakteriyel yapısı sayesinde yoğun bakım üniteleri, test odaları, hasta odaları vs. yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. Dünya devi hastanelerde yaptığımız uygulamalar bütün hızıyla devam edecektir.

Kurumsal mekânlarda Cerrahpaşa Gergi Tavan firması olarak, sıkça rastladığımız gergi tavan uygulamaları, özellikle toplantı salonlarında, toplantı masası üzerinde uygulanarak, mekânın havasını değiştiren bir uygulamadır. Toplantı masası ile aynı formda yapılacak gergi tavan uygulamaları, mekânda bütünlük sağlayacaktır. Tabi ki en önemli husus, aydınlatmanın homojen olması ve gözleri rahatsız etmemesi, dolayısıyla katılımcıların performansını düşürmeyecek şekilde sıcak bir ışık yaymasıdır.  Katılımcılar ise özenle detayları düşünülmüş mekânlarında bulunmanın tadını çıkartacaklardır. Toplantı salonu gergi tavan uygulamalarında, lake ve ayna detaylı ürünlerde tercih edilebilir, bu sayede mekânın daha geniş görünmesi, ortamın simetrik olarak tavana yansıması sağlanır. Bu detaylar, uzun süren toplantılar ve insan psikolojisi düşünüldüğünde son derece önemlidir. Mekandaki detaylar, ışıklandırma ve özen daima performansı artırır, motivasyon sağlar.

Cerrahpaşa Gergi Tavan ile 3d Baskılı Tavan Uygulaması

 

transparan-gergi-tavan-modelleri-1-131-1-300x255 Cerrahpaşa Gergi Tavan genel  istanbul gergi tavan firması istanbul gergi tavan firmaları İstanbul gergi tavan germe tavan fiyatları gergi tavan ürünleri gergi tavan sistemleri gergi tavan satış gergi tavan örnekleri gergi tavan merak edilenler gergi tavan firmaları en uygun gergi tavan en ucuz gergi tavan en kaliteli gergi tavan cerrahpaşa ucuz gergi tavan cerrahpaşa gökyüzü gergi tavan cerrahpaşa gergi tavan sistemleri cerrahpaşa gergi tavan modelleri cerrahpaşa gergi tavan fiyatları cerrahpaşa gergi tavan firması İstanbul cerrahpaşa gergi tavan firmaları cerrahpaşa gergi tavan çeşitleri cerrahpaşa gergi tavan

Cerrahpaşa Gergi Tavan firması olarak, sıkça rastladığımız gergi tavan uygulamaları, özellikle toplantı salonlarında, toplantı masası üzerinde uygulanarak, mekânın havasını değiştiren bir uygulamadır.

Üstün teknoloji ile geliştirilmiş olan 3d baskılı tavan uygulaması, AVM, İş yeri, Otel, Ev, Hastane, Okul vb. gibi birçok kullanım alanlarına sıra dışı tasarımlar yapmak mümkün hale gelebilmektedir. 3 boyutlu tavan kaplamalarında Cerrahpaşa Gergi Tavan olarak kullanmış olduğumuz ürünler, insan sağlına zarar vermediği gibi, anti bakteriyel olup, yıkanabilir, silinebilir, süpürülebilir. Aynı zamanda, sağlamlık açısından, darbelere dayanıklı olup çizilme, kırılma ve çatlama olmadığı gibi uygulanan tavana da İzolasyon olanağı sağlamaktadır. Dekorasyonda farklılığı arayanlar için, Banyonuz pırıl pırıl denize, mutfağınız cennet bahçelerine salonlarınız doğa manzarasıyla doğaya, ofisiniz, eviniz, asansörünüz, mutfağınız eşsiz görsellikte ve büyülü bir ortama dönüşecektir.

Kendinden kanallı PVC Profil sayesinde düz tavanlarda alçıpan, ahşap, metal altyapı gerekmeksizin Gergi Tavan uygulaması yapılabilmektedir. Yapısı itibarıyla tavanda bir yük teşkil etmemekle beraber montajlanması basit ve hızlıdır. İstenilen ölçüde imalatı hızlı bir şekilde yapılabilmektedir Cerrahpaşa Gergi Tavan firmamız aracılığıyla, İstenildiği takdirde ölçülere göre köşe kesimleri yapılıp, iç bağlantı aparatlarıyla beraber kargolanabilmektedir. Geniş renk yelpazemizi ve örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest