Bir çok mekanın dekorasyonu hizmetinden önde gelmektedir. İnsanlar bu mekanları görüntüsüne bakarak tutarlar. Bu mekanlardan bir tanesi de düğün salonlarıdır. Düğün salonları dekorasyonları bu sebeple oldukça önemlidir. Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu da düğün salonun en önemli alanıdır. Çünkü tüm görkem, tüm ışıklandırma tavanda olduğu için düğün salonun orası oldukça modern görünmelidir.

Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu düzenlemesi yapılırken dilenirse alçı ile uğraşarak güzel  ve değişik şekiller verilebilir. Ama alçı işleri hem uzun sürmekte, hem de uzun ömürlü olmamaktadır. Burada devreye gergi tavan sistemleri gelmektedir. Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu için en uygun sistem gergi tavan sistemleridir. Çünkü montajı çok kolay, uzu süre renk bozulması ve boyama derdi olmayan, aynı zaman da dayanıklıdır.

Gergi tavanın bir çok seçeneği bulunmaktadır. Gürültülü ortam olan düğün salonları için özel olarak tasarlanan akustik gergi tavan modeli ile sesi strafor yada ekstra ses giderici kullanmadan soğurabilirsiniz. Akustik gergi tavanlara desenler ve şekiller verilebilir. Bu şekilde çok şık bir mekan elde edilebilir.

Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu İçin Gergi Tavan

Eğer ses sorununu başka türlü çözerek daha farklı bir dekorasyon modeli istiyorsanız, transparan gergi tavan, dijital baskı gergi tavan ve lake gergi tavan gibi seçenekleri de uygulayabilirsiniz. Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu için ışıklandırma da oldukça önemli olduğu için  transparan gergi tavan ve dijital baskı gergi tavan bu konuda önemli bir rol oynayacaktır. Işığı kısmi olarak geçirebilen bu gergi tavan modelleri ile Düğün salonu tavan dekorasyonu konusunda adeta saray gibi bir mekan hazırlayabilirsiniz.

Işıklı-Doku-Gergi-Tavan-300x167 Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu dugun-salonu-tavan-dekorasyonu  tavan dekorasyonu gergi tavan duvar dekorasyonu duvar dekorasyonu Düğün Salonu Tavan Dekorasyonu düğün salonu tasarımları düğün salonu proje örnekleri düğün salonu mimari proje düğün salonu iç dizayn düğün salonu iç dekorasyon düğün salonu duvar dekorasyonu düğün salonu dekorasyon malzemeleri düğün salonu dekorasyon fiyatları

Düğün salonlarında duvar da kısmen önemlidir. Duvar dekorasyonlarında genel olarak alçı ve önceden şekillendirilmiş bazı dekorasyon malzemeleri ile süsleme yapılmakta ve üzerine alçı ile kapatılarak, güzel bir düğün salonu dekorasyonu elde edilmiş olmaktadır. Ama bu çok uzun süre ve kısa ömürlü bir uygulamadır. Çünkü alçı çok kolay kırılan ve dökülen bir şeydir. En ufak bir müdahalede üstünde lekeler ve çizikler oluşmaktadır.  Gergi tavanı duvarlara da uygulayarak hem daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir iş yapmış olursunuz. Hem de alçıdan daha şık bir dekorasyonu daha kısa sürede elde etmiş olursunuz.

Firmamızda gergi tavan malzemeleri hem ucuz hem de oldukça kaliteli bir malzemeden yapılmaktadır. Bu sebeple gergi tavanın markası bir nebze önemlidir.  Siz de kolay dokunuşlarla güzel bir düğün salonuna sahip olabilirsiniz. Hemen bizi arayın.

Pin It on Pinterest