Günümüzde çocukların gözlerini bilgisayarlar ve telefonlardan başka bir şey görmüyor. Çocukları evden çıkarmak zulüm haline gelmeye başladı. Durum böyle olunca çocukları dışarıda da cezbedecek mekanlar oluşturmak şart oluyor. Bu mekanların birisi de eğlence merkezleridir. Eğlence merkezleri de sade olursa çocukların dikkatlerini çekmiyor. Bu sebeple eğlence merkezi tavan ve Duvar Dekorasyonu için özel bir tasarım yapmak gerekiyor. Bu tarz mekanlar için en güzel dekorasyon sistemi gergi tavandır.

Gergi tavan modelleri ile eğlence merkezlerini tüm çocuklar için oldukça dikkat çekici ve cezbeden bir ortam haline getirilebilir.

EĞLENCE MERKEZİ  TAVAN ve DUVAR DEKORASYONU İÇİN GERGİ TAVAN

Eğlence merkezlerinde gergi tavan kullanımı ile her yeri rengarenk ve ışık ışıl yapabildiğimiz gibi, duvar veya tavanlara da çocukların sevebileceği çizgi film kahramanları veya başka ilgi çekecek resimlerle süsleyebilirsiniz.

streamlined-false-ceiling-designs-with-hidden-lighting-300x177 Eğlence Merkezi Tavan ve Duvar Dekorasyonu gergi-tavan-uygulamalari  tavan dekorasyon modelleri tavan dekorasyon köpük tavan dekorasyon fiyatları şık alçı tavan modelleri salon asma tavan modelleri 2017 oturma odası asma tavan modelleri modern asma tavan modelleri güzel asma tavan modelleri eğlence merkezi tavan dekorasyon eğlence merkezi gergi tavan Eğlence merkezi aydınlatma duvar dekorasyonu taş duvar dekorasyonu fikirleri duvar dekorasyonu çerçeve duvar dekorasyonu duvar dekorasyon ürünleri duvar dekorasyon örnekleri duvar dekorasyon modelleri

Eğlence merkezi tavan ve Duvar Dekorasyonu için siz de bir çözüm arıyorsanız firmamıza bir telefonla ulaşabilir ve aklınıza kalan tüm soruları sorabilirsiniz.

NEDEN GERGİ TAVAN KULLANMALIYIZ?

Tavan ve Duvar Dekorasyonu için gergi tavan kullanımı oldukça önemlidir. Çünkü gergi tavan sistemi montajı oldukça kolaydır. Bununla birlikte istenilen bir çok Duvar Dekorasyonu ya da tavan dekorasyonu gergi tavanla mümkündür. Isıya, güneş ışığına, neme ve suya dayanıklı oldukları için uzun süre bozulmadan yepyeni dururlar. Boyama derdi olmadığı için de sadece montajı yeterlidir.

Transparan gergi tavan modeli döşemesi yaparak ve gergi tavanın iç kısımlarına da led aydınlatma veya fiberoptik aydınlatma sistemleri koyarak her yandan renkli ışıkların olduğu bir eğlence merkezi oluşturabilirsiniz.

Eğlence merkezi AVM tarzı yerlerde olup sesi dışarıya vermemesi gerekiyorsa, o zaman sesi soğurabilen akustik gergi tavan modelini de kullanmak daha yararlı olabilir. Akustik gergi tavan da normal gergi tavanlar gibi desen alabilir ve renklidir. Sadece akustik gergi tavan deliklidir. Bu delikler sayesinde sesi emebilmektedir.

Eğlence merkezi tavan ve Duvar Dekorasyonu için siz de bir çözüm arıyorsanız firmamıza bir telefonla ulaşabilir ve aklınıza kalan tüm soruları sorabilirsiniz.Gerekli desteği, en uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Gergi tavan duvar dekorasyonu ve tavan dekorasyonu fiyat bilgisi ve detaylı bilgi için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

 

Pin It on Pinterest