Emirgan Gergi Tavan

Gergi tavan uygulamalarıyla rakiplerini geride bırakan Emirgan Gergi Tavan firması için gergi tavan hizmetlerinin tarihsel gelişimi de en az kaliteli hizmet anlayışı kadar önem taşımaktadır. Böylece geçirilen süreçlerde görülen eksiklikler ya da yenilikler, ilerlemeyi ve standartların yükseltilmesi için oldukça verimli olmaktadır. Gergi Tavan sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne incelenmesi gereken bir sistemdir. Gergi Tavan uygulaması dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Eski Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarında insanlar ipek kumaşlardan salon tavanlarına zengin durması için Gergi Tavan uygulaması yaparlardı. Mevcut olanaklarla o günlerde yapılan Gergi Tavanlarda çeşitli sorunlar meydana gelirdi. İpek kumaşlar yeterince gerilemediği için, zamanla sarkmakta ve parlaklığı ilk günkü halini kaybetmekteydi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Gergi Tavan sistemleri de değişti ve günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir seçenek olarak tavan ve duvarlarla ilgili dekorasyon çözümleri arasında yerini aldı. Gergi Tavan hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca Fiyat avantajı sağlar. Bu yüzden günümüzde tavan ve duvarlara yönelik en çok tercih edilen dekoratif çözümdür. Emirgan Gergi Tavan firması olarak gergi tavan uygulamalarımıza sonuna kadar güvenmekteyiz. Gergi tavan, yüksek teknoloji ile yangına dayanıklı olarak üretilmiş özel PVC membranların yine bu iş için özel üretilmiş gergi tavan montaj profillerine ne ısıtılarak gerilmesi ile akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır.

Gergi Tavan malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radiuslu uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde Emirgan Gergi Tavan firmasının yapmış olduğu her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkânı sunulmaktadır. Gergi tavan uygulamasını sadece görsel bir yapı ya da malzeme olarak düşünmeyin, sağlık ve hijyen ve tasarruf olmazsa olmazları arasındadır.

Emirgan Gergi Tavan Firması Son Yenilikleri Her zaman Sizlere Sunmaktadır

 

transparan-gergi-tavan-modelleri-1-126-300x200 Emirgan Gergi Tavan genel  istanbul gergi tavan firmaları İstanbul gergi tavan germe tavan fiyatları gergi tavan sistemleri gergi tavan firmaları emirgan gergi tavan sistemleri esenler ucuz gergi tavan emirgan gergi tavan modelleri emirgan gergi tavan fiyatları emirgan gergi tavan firması emirgan gergi tavan firmaları emirgan gergi tavan

Emirgan Gergi Tavan firması olarak gergi tavan uygulamalarımıza sonuna kadar güvenmekteyiz.

Emirgan Gergi Tavan firmasının ürünleri,  yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır. Özel profil sistemlerine ısıtılarak gergi yapılan, alev almayan PVC bir membran olup, Geniş profil yelpazesi ile her türlü tasarıma yanıt verebilecek niteliktedir. Her boyutta istenilen formu alma kabiliyetine de sahiptir. Emirgan Gergi Tavan firmamız ile gergi tavan sistemleri, hemen hemen her ortamda uygulanabilirliği yüksek olmaktadır. Ev, ofis, yüzme havuzu, düğün salonu, avm, cafe, banyo, market gibi akla gelebilecek birçok mekânda gergi tavan yapılabilir.

Sınır tanımayan Emirgan Gergi Tavan firmasının gergi tavan sistemleri, ışık ve tasarım detayları ile mekânlarda, üst düzey görsel şölen yaşatır. İddialı mimari projelerin, son yıllardaki çözüm arayışına en iyi şekilde cevap veren bir firma olarak karşınıza çıkmaktayız. Gerek kumaşın, gerek taşıyıcı konstrüksiyonun hafifliği ve esnek yapısı ile hayal gücünüzde olan tasarımları, hayata geçirme olanağı sağlamaktayız. Gergi Tavan son yılların gözde tasarım trendi, özgün tasarımların uygulanmasında katkı sağlayan ve tasarımcılara ilham olan bir sistemdir. Siz de son yenilikleri ve gelişmeleri hizmetlerine yansıtan Emirgan Gergi Tavan firmamız ile hemen iletişime geçin, hizmetlerimizden faydalanın.

Pin It on Pinterest