We produce in our own facilities

With the latest technology, using recycled raw materials; We produce all the products you need in our facilities.

What Is Stretch Ceiling?

 

Stretch ceiling is one of the most important applications of decoration in recent years. It is a special option that you can apply to every room by applying various color and texture possibilities that you can bring to your desired shape in case of heating. Providing solutions suitable for use for 20-30 years ensures that it is preferred as a quality and economical application method.

www.belemiryapi-414-1 Our Services
www.belemiryapi-414-1 Our Services

Transparent Stretch Ceiling

Transparan ve özel olarak üretmiş olduğumuz kumaşlar sayesinde, ışığın ortama homojen bir yapı içerisinde yayılmasını sağlamak, istenilen şık ve farklı görünümü tam olarak elde etmek mümkün hale gelmektedir. Detaylı bilgi ve ürünlerimiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click To See More

Lacquer Stretch Ceiling

Lake doku yapısında hazırlanan kumaşlar diğer seçeneklere oranla daha farklı; daha pürüzsüz ve parlaktır. Bu sayede uygulandığı alanda daha geniş bir görünüm hissi verirken, özellikle ticari/müşteri odaklı alanlarda dinlendirici etkisi sayesinde şık, sade bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Click To See More
www.belemiryapi-414-1 Our Services
www.belemiryapi-414-1 Our Services

Printed Stretch Ceiling

Farklı bir görünümü, kaliteli bir teknoloji ile elde etmek istiyorsanız; baskılı gergi tavan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel kumaşlar ve baskı teknolojimiz sayesinde, dilediğiniz logo, görsel ya da farklı bir materyâl dahilinde gergi tavan uygulama çözümlerimizi sunabilmekteyiz.

Click To See More

About Us

Belemir Yapi has been developed since 2003, with production facilities; With its extensive partnership network covering all of Turkey and Abroad, offers seamless solutions for your production, installation and after-sales support processes.

Contact Us

www.belemiryapi-414-1 Our Services  +90 216 505 08 09

www.belemiryapi-414-1 Our Services  BELEMİR YAPI, Sögütlü Çayır Caddesi Zafer Sok. No:4 Üsküdar – İstanbul

www.belemiryapi-414-1 Our Services  info@belemiryapi.com

Belemir Yapı, Your Reliable Partner In Stretch Ceiling Systems…

Pin It on Pinterest