Erenköy Gergi Tavan

Gergi tavan uygulamalarında öncü firma olarak birinci kalitede hizmetlerini sürdüren Erenköy Gergi Tavan firması olarak son zamanlarda en çok rağbet edilen dijital baskılı gergi tavan uygulamaları hakkında sizlere bilgi vermek istemekteyiz. Dijital baskılı modellerdeki çeşitlilik kişisel zevkin yanında ev dekorasyonuna en uygun modelin tercih edilebilmesine de olanak sağlamaktadır. İsteğe göre çeşitli karakterlerin, dini sembollerin, hayvan figürlerinin ya da soyut çalışmaların yer aldığı baskılı modeller de tercih edilebilmektedir.  Bu şekilde mobilya, halı, perde ve oturma grubu gibi eşyalarla son derece uyumlu, birbirini tamamlayan ve görenlerin hayranlık duyacağı bir dekorasyona imza atılması son derece kolaydır.

Erenköy Gergi Tavan firmamızın gergi tavan modelleri içerisinde dijital baskılı tavan gergilerinin en şık uygulamalarından birisi de gökyüzü penceresi şeklinde olanlardır. Bu uygulamada dijital baskılı gergi malzemesinin üzerine, özel çıtalar yerleştirilerek bir pencere görüntüsü elde edilir. Bu şekilde tavandaki görüntü sanki pencereden görünüyormuş gibi bir doğallık kazanır. Bu sistemde en çok kullanılan dijital baskılar arasında mavi gökyüzü ve beyaz bulutların yer aldığı modeller yer almaktadır. Ayrıca güneşin, kuşların, gökdelenlerin ve daha sayısız figürün de yer aldığı modeller bu sistemde başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir. Hatta isteğe göre bu modelde pencereden havai fişeklerle aydınlanmış karanlık bir gökyüzü de görünebilir. Bu sistemde kullanılan dijital baskılı ürünler renk olarak ev dekorasyonu ile çok uyumlu olmasına gerek yoktur. Çünkü uygulama pencere şeklinde algılandığı için son derece doğal ve dekorasyonla uyumlu olarak görünmektedir.

Dijital Baskılı Gergi Tavan Modelleri Erenköy Gergi Tavan ile Ortamda Çarpıcı Bir Etkiye Sebep Olur

 

IMG_20150708_171902-300x225 Erenköy Gergi Tavan genel  istanbul gergi tavan firmaları İstanbul gergi tavan germe tavan fiyatları gergi tavan sistemleri gergi tavan firmaları erenköy gergi tavan sistemleri erenköy ucuz gergi tavan erenköy gergi tavan modelleri erenköy gergi tavan fiyatları erenköy gergi tavan firması erenköy gergi tavan firmaları erenköy gergi tavan

Erenköy Gergi Tavan bünyesindeki dijital baskı teknolojisi ile tavan gergisi üzerine yüksek çözünürlüklü görseller basılır.

Erenköy Gergi Tavan bünyesindeki dijital baskı teknolojisi ile tavan gergisi üzerine yüksek çözünürlüklü görseller basılır. Dijital baskılı gergi tavan modelleri ortamda çarpıcı bir etkiye sebep olmaktadır. Gergi tavanın tüm avantajlarına sahip olan bu modellerde yüzlerce seçenek içerisinden seçim yapılarak tavan masmavi bir akvaryuma, yemyeşil bir bahçeye, çiçeklerle bezeli bir tabloya ya da insanı içine çeken 3 boyutlu bir figüre dönüştürülebilir. Dijital baskılı gergi tavan uygulamalarımızdan en kısa sürede yararlanmak için Erenköy Gergi Tavan firmamızı arayabilirsiniz.

Pin It on Pinterest