Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan Modelleri

Modern çağımızda birçok çift evini yeniden dekore etmek istese de, sürekli önlerine çıkan farklı Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan çeşitleri akıllarını karıştırmaktadır. Modern çağın en güzel dekorasyon ürünü, gergi tavan modelleridir. İlk etapta ev dekorasyonunda iç mekan tasarımının tamamen doğal ve kendi zevkiniz doğrultusunda yapılmasına müsaade edin.

Doğadan aldığınız ilhama hitaben gökyüzünün ve denizin asil maviliğini örnek alın.Bu düşünce ve hayallerinizi Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan çalışmalarımıza yansıtalım. Gergi tavan uygulamamızla, evinizin duvarlarına ya da tavanlarına gergi tavan gökyüzünü uygulayalım. Size ferahlık ve doğallık katacak bu görseller, oldukça uygun olacaktır. İkinci etapta birinci etabı takip ederek, seçeceğiniz mobilya, halı ve diğer ev dekorasyon ürünleri üzerine seçeceğiniz renkler, diğer dekorasyon yapılacak alandaki renkler ile uyumlu olmalıdır. Böylelikle düzenli ve birbirine uyum sağlayan bir ev dekorasyon tarzına sahip olacaksınız. Son etapta ise aksesuar ve aydınlık üzerinedir. Seçeceğiniz aksesuarlar tamamen dekoratif ve açık tonajlara sahip olması gerekmektedir.

Eğer küçük bir eve sahipseniz, fazla dekorasyon uygulamalarını kullanmamanızda fayda olacaktır. Dekorasyon alanında kullanacağınız Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan Modelleri evin aydınlığını arttıracak güçte olmalıdır. Ev Dekorasyon işi dediğimizde, aklımıza ilk gelen şey gergi tavan olacaktır. Gergi tavan, günümüzde çok yaygın olarak kullanılmakta fakat her önüne gelen bu işi yapmaya başlamıştır. Fakat Firmamız, 2005 yılında gergi tavan imalatına girmiş aynı zamanda montaj yapmaya ve bayilik vermeye başlamıştır isteyene gergi tavan modellerinin montajını öğretiyoruz isteyene malzeme gönderiyoruz. İsteyenin evinin gergi tavanlarını yapıyoruz.

Gergi Tavan Artık Her Yerde

Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan uygulamalarımızda, isteyenin işini yapıyoruz. Gergi tavan, hastane, okul, yurt, cami, avm, otel aklınıza gelebilecek yapı sektöründe her yerde uygulanan bir PVC kumaştır hafif bir malzemedir, ısıtılarak esnetilir ve montajı yapılır, istenilen forma girer. Gergi tavan çeşitleri olarak da transparan gergi tavan, lake gergi tavan, baskılı gergi tavan, akustik gergi tavan modellerinden bahsetmek istemekteyiz. Akustik gergi tavan modellerinde, aydınlatma kullanılamaz. Malzeme ışık geçirmez deliklidir, yüzeyi hafif tüylüdür. Bildiğimiz kadife kumaşa benzer, ses emici özelliğe sahiptir, alev geciktirici özelliğe sahiptir, toz tutmaz, mantar yapmaz, duvarlarda ve tavanlarda uygulanır. Yapılan mekanlarda akustiği sağlar. Evlerde tavsiye etmiyoruz, genelde sinema, düğün salonu, konferans salonu gibi bu tarz yerlerde kullanılır.Montaj esnasında, kumaşın ön yüzünden ısıtılmaz, ısıtıcı yüzeyindeki türleri yakar, arka yüzünden ısıtılması daha mantıklıdır. Diğer gergi tavan malzemeleri gibi bu da esnektir. Ustasının elinde olursa, istenilen forma sokulabilir. Herkes bu ürünün montajını yapamaz, daha fazla teknik bilgiye sahip olmalıdır. Akustik gergi tavanda aydınlatma olarak spot ya da fiber optik kullanılabilinir. Bu malzemede teknik bilginiz yoksa, montaj yapmayı denemeyin. Müşteriye karşı mağdur olursunuz, aynı zamanda müşterinizde zor durumda kalır.

Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan Tecrübemiz

12 yıllık tecrübemizle, güçlü kadromuzla sektörümüzün en iyi firmasıyız. Yılların deneyimine sahibiz. Yüzlerce güçlü referansa sahibiz.Ev Dekorasyonunda Gergi Tavan firmalarıyla görüştüğünüz zaman, yaklaşık hepsi akustik gergi tavanda aydınlatma olduğunu söylerler. Bu yanlıştır. Çünkü hiçbirinin deneyimi ve tecrübesi yoktur. Onların asıl mesleği bu değildir. Farklı sektörlerde batmış olan kişiler, gergi tavanı bir kurtuluş mesleği olarak seçmişlerdir. Aynı zamanda bu işi gerçekten bilen ve gerçekten seven meslektaşlarımıza büyük zarar vermektedir.Bununla birlikte müşterilerini memnun edemezler. Gergi tavan yaptırırken, işin gerçek ustasını bulun, araştırın. Bu işte çok tecrübeli olduğunu söyleyene referans sorun, bu meslekte eski olduğunu ve tecrübeli olduğunu söylüyorsa Youtube kanalına yüklediği ilk videoyu sorun, videonun altında yüklediği tarih yazar. Siz siz olun, deneyimli olmayan insanlara iş vermeyin. Gergi tavan uygulamalarımız ve ekonomik fiyatlarımız için firmamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

 

 

Pin It on Pinterest