Evimiz hayatımızı geçirdiğimiz yerdir. Herkes durumuna göre güzel muhitlerde veya daha basit ilçelerde oturmaktadır. Evimizin bulunduğu yerdeki manzara ve evin ferah ve çekiciliği bizim evimizden sürekli kaçmak istemememiz için oldukça önemlidir. Kimisi hayatta o kadar şanslı olmadığı için kötü bir semtte ve basit bir evde oturuyor olabilir. Ama bu basit evi küçük dokunuşlarla güzel ve oturmaktan mutlu olduğunuz bir yer haline getirebilirsiniz. Güzel bir Ev Tavan Dekorasyonu için kartonpiyer, asma tavan modelleri ve gergi tavan sistemleri ile bunu sağlamanız mümkün.

KARTONPİYER

Evimiz basit bir görünüme sahipte olsa, en kolay olarak kartonpiyerler ile evimizin köşelerini süslemek ayrı bir hava katacaktır.

EV TAVAN DEKORASYONU ve ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Eğer biraz daha çok bütçeniz varsa, size tavsiyemiz asma tavan modelleri ile tavanınıza apayrı bir hava katabilirsiniz. Özellikle Ev Tavan Dekorasyonu için asma tavan sistemi kullanabilirsiniz. Asma tavan, alçıpan ile yapılmakta olup, oldukça kolay bir montaja sahiptir. Daha sonra asma tavanı alçı ile sıvayınca bambaşka bir görünüm elde edebilirsiniz. Asma tavan modellerinde dilediğiniz şekilde havuz sistemi de yaptırabilir ve değişik desenlerde bir Ev Tavan Dekorasyonu elde edebilirsiniz. Ama sade bir görünümü seviyorsanız, o zaman kenarlar düz bir şekilde havuz sistemi yaparak ve havuz sisteminin iç kısımlarına dilerseniz renkli dilerseniz sarı veya beyaz ışık renginde led döşeyebilir ve havuz kısımlarına bir çok spot koyarak oldukça şık bir eve sahip olabilirsiniz.

017fa1949084256291787a7d91045e48 Ev Tavan Dekorasyonu tavan-dekorasyonu ev-tavan-dekorasyonu  tavan dekorasyon fiyatları şık alçı tavan modelleri salon asma tavan modelleri 2017 oturma odası asma tavan modelleri modern asma tavan modelleri güzel asma tavan modelleri Ev Tavan Dekorasyonu asma tavan modelleri asma tavan havuz uygulaması

Ev Tavan Dekorasyonu için asma tavan sistemi kullanabilirsiniz. Asma tavan, alçıpan ile yapılmakta olup, oldukça kolay bir montaja sahiptir.

GERGİ TAVAN MODELLERİ

Asma tavan modellerinin dışında daha şık ve lüks görünümlü gergi tavan sistemleri vardır. Gergi tavan sistemleri oldukça pratik ve dayanıklıdır. Bir o kadar da güzel bir Ev Tavan Dekorasyonu sağlar. Gergi tavan sistemlerinde gergi tavan aydınlatma olarak kullanılabileceği gibi, havuz tavan gibi, kenarları spot lambalar ve iş kısmına led döşemesi ile klasik asma tavan modeli de uygulanabilir.

Gergi tavan sistemleri dayanıklı, boyama ihtiyacı olmayan, kolay deforme olmayan bir maddeden yapıldığı için, 10 yıl sonra bile ilk günkü gibi yeni kalabilir. Bu sebeple cam siler gibi mikrofiber bezle silerek uzun yıllar ilk günkü yeniliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu seçeneklerden bütçenize uygun olan herhangi bir Ev Tavan Dekorasyonu yaptırmanız durumunda, artık evinizin sürekli kaçmak istediğiniz bir yer olmaktan çıkacaktır.

Pin It on Pinterest