İçerenköy Gergi Tavan

İçerenköy Gergi Tavan firması, gergi tavan sistemini sadece bu günkü şıklığıyla değil tarihten bugüne uygulanan bir sistem olarak görmektedir. Biraz daha açık olmak gerekirse, Gergi Tavan uygulaması dünyanın ilk resimli tavan dekorasyon çeşidi olarak bilinir. Eski Roma, Yunan ve Mısır dönemlerinde insanlar ipek kumaşlardan yüksek tavanlarına farklı durması için Gergi Tavan uygulaması yapmışlardır. O günlerde yapılan Gergi Tavanlarda çeşitli sorunlar meydana gelmiş ipek kumaşlar yeterince gerdirilemediği için, zamanla sarkmakta ve parlaklığını ilk günkü halini kaybetmekteydi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Barisol olarak da ifade edilen Gergi Tavan sistemleri de değişti ve günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir seçenek olarak tavan ve duvarlarla ilgili dekorasyon alanları arasında yerini aldı. Gergi Tavan hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca ekonomiktir. Bu yüzden günümüzde tavan ve duvarlara yönelik en çok tercih edilen dekoratif çözümdür. İçerenköy Gergi Tavan da şıklığı kaliteyle birleştirip uygun fiyat politikasıyla sizlere hizmet vermektedir. Gergi tavan uygulamalarının tüm aşamalarının ne kadar özen gerektirdiğinin bilincinde olan firmamız, hiçbir detayı atlamadan, gerekli olan tüm hijyenik ve dekoratif koşulları analiz ederek hareket etmektedir.

İçerenköy Gergi Tavan Firması Kalitesini Ortaya Koyuyor

102-300x225 İçerenköy Gergi Tavan genel  içerenköy  gergi tavan fiyatları içerenköy gergi tavan sistemleri içerenköy gergi tavan modelleri içerenköy gergi tavan firmaları içerenköy gergi tavan içerenköy 3d gergi tavan gergi tavan sistemleri 3d gergi tavan

İçerenköy Gergi Tavan firması, gergi tavan sistemini sadece bu günkü şıklığıyla değil tarihten bugüne uygulanan bir sistem olarak görmektedir.

Gergi tavan, yangına dayanıklı olarak üretilmiş özel PVC membranların, yine bu iş için özel üretilmiş gergi tavan montaj profillerine ısıtılarak gerilmesi ile akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma içinde kullanılır. Halk arasında gergi tavan, barisol tavan, germe tavan veya resimli tavan olarak da bilinmektedir. İçerenköy Gergi Tavan firması, bahsedilen tüm bilgilerin şeffaflığıyla müşterilerine yaklaşmakta ve sonradan müşterilerinin herhangi bir sürprizle karşılaşmasına izin vermemektedir. Gergi Tavan malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra kubbe gibi her şekilde uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkânı sunar. Gergi tavan uygulamasını sadece görsel bir yapı yada malzeme olarak düşünmeyin, boya gerektirmez, hijyen ve tasarruf sağlar. Daha fazla bilgi almak için İçerenköy Gergi Tavan firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Pin It on Pinterest