IMG_20150814_181635-300x225 İstanbul Gergi Tavan Modelleri gergi-tavan  yatak odası gergi tavan nasıl yapılır izle istanbul gergi tavan modelleri istanbul 3d gergi tavan görsel gergi tavan fiyat gökyüzü tavan kaplama fiyatları gergi tavan modelleri 2017 fiyatları gergi tavan modelleri gergi tavan istanbul gergi tavan görselleri 2017 gergi tavan istanbul

İstanbul Gergi Tavan Modelleri

İstanbul Gergi Tavan Modelleri ve Uygulamaları

Yedi tepeli kadim İstanbul şehrinde, şehrin tarihi ve gözde mekanlarının, evlerinizi süslediği gergi tavan modelleri, benzersiz tasarımlarla İstanbul Gergi Tavan Modelleri ve uygulamalarıyla, siz ilgililerin beğenisine sunulmaktadır. Bu bağlamda Bizans İmparatoru Konstantin’in, şehir anlamına gelen Konstantinopolis’in büyük kıymete haiz sanat abideleri ile üç boyutlu gergi tavan ve gergi modelleriyle evinizin bir parçası olmakla birlikte, her gün içinde bulunduğunuz bu mekanlar, evinizin ve yaşamınızın birer parçası haline gelecektir.

Yüzyıllar sonra 29 Mayıs 1453’te Doğu Roma tahtına oturan Fatih Sultan Mehmet ve evlad-ı fatihân’ın inşa ettiği, uzun yüzyıllardır süre gelen Roma-İslam sentezi büyülü birer motif gibi her daim içinizi rahatlatan bir gerçeklikte yalnızca firmamızda bulunmaktadır. Doğu Roma, Hristiyanlığının baş tacı ve Konstantinopolis’in abidevi eseri, fethin ardından ilk cuma namazının kılındığı Ayasofya, Bizans imparatorlarının eğlence merkezi kadim hipodromdan geriye kalan Dikilitaş, Fatih Sultan Mehmet’in inşa ettirdiği Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, tarihi Yedikule zindanları ve surları, Anadolu ve Rumeli Hisarları, Kız Kulesi, Sultan I. Ahmed’in mimar Sedefkar Mehmed Ağa’ya inşa ettirdiği ve yapımı 1615’te tamamlanarak ibadete açılan ve yabancılar gözünde çinileri nedeniyle Blue Mosque yani Mavi Cami olarak bilinen, Sultan Ahmed Camii, İtalyan şehir devletlerinden Cenevizlilerin ana kolonisi olan Galata diğer adıyla meşhur Pera ve ünlü Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı ve tabii İslam sahabelerinden Ebu Eyüp El-Ensarî’nin mübarek ziyaretgahının bulunduğu ve şimdilerde Eyüp olarak bilinen Haliç kenarındaki nezih mekan, Ortodoks Hristiyanların merkezi konumundaki Fener Rum Patrikhanesi ve adını sayamadığımız nice eserin tıpkı basım görüntüleri, İstanbul Gergi Tavan Modelleri sistemleriyle evinizin her bölümüne, duvarlarına ve tavanlarına entegre edilebilmektedir.

İstanbul içinde ya da dışında olmanızın hiç bir önemi yoktur. Sizler de İstanbul Gergi Tavan Modelleri ile sektöre İstanbul’da yatırım yapmak istediğiniz anda yahut mevcut hizmetleri daha iyi bir noktaya getirmek istediğinizde yalnızca bizimle iletişime geçerek çok hızlı bir destek alabilirsiniz. Bir diğer önemli konu ise; firmamızın sahip olduğu yeterlik belgeleri ve hizmet anlayışıdır. İşletmemiz gerekli tüm yasal belgelere sahip olarak sizlere her anlamda hizmet sunmak adına kapsamlı bir iş gücüne sahiptir. Hayal edin yeter. İstanbul Gergi Tavan Modelleri tamamen yenilenebilir teknoloji ile özel üretim aşamaları, gerekli destek süreçleri ve bu alanda yüksek tecrübe sahibi olan ekibimiz ile her daim siz değerli müşterimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti işletmemizin temel prensibidir. Çalışma prensiplerimizden bir diğeri ise sizlerin istekleri doğrultusunda ölçülerine göre grafik çalışması yaparak görselleri sizlerin ölçülerine göre ayarlıyoruz. Tasarımlarımız müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra baskıya verilmektedir.

Gergi Tavan Firmamız Bünyesinde Bayilik Vermeye Devam Ediyoruz

İsteyene gergi tavan modellerini öğretiyoruz, isteyene gergi tavan malzemesi veriyoruz, isteyenin işini yapıyoruz. Amacımız hep beraber kazanmak. Gergi tavan sektöründe lider bir kuruluşuz. Üsküdar Bulgurlu mahallesinde bulanmakta olan firmamızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Ses konusu sizin için problem teşkil etmiyorsa, o zaman transparan ve dijital baskı gergi tavanları kullanabilirsiniz. Konferans salonunda ışıklandırma önemli olduğu için, ışık geçiren gergi tavanlar çok güzel bir hava katacaktır. Dilerseniz tüm gergi tavan sistemlerini karıştırarak, güzel bir konferans salonu tavan dekorasyonu da yapabilirsiniz. İstanbul Gergi Tavan Modelleri uygulamalarımızın her rengi bulunmaktadır. Dilerseniz dijital baskılı gergi tavan ile istediğiniz bir deseni tavanınıza bastırabilir, gergi tavanın iç kısmına led ışıklarla özel bir dekorasyon yapıp bambaşka bir konferans salonu tavanı yaptırabilirsiniz.Gergi tavan dekorasyonu duvarlar için de uygulanabilir. Duvarla bir çok işlem yapmak yerine boyaya bile ihtiyaç duymadan gergi tavan ile bambaşka bir hava katabilirsiniz.

İstanbul Gergi Tavan Modelleri ile konferans salonu, tavan dekorasyonu ve duvar dekorasyonunu dilerseniz uygun fiyata gergi tavan uygulamaları ile yaptırabilirsiniz. En basit gergi tavan bile oldukça havalı bir dekorasyon yapılmasına olanak sağlayacaktır. Bütçenize göre çok şık, saray gibi bir konferans salonu da yaptırmanız mümkün. Bizleri takip etmeye devam edin.Daha fazlası için firmamızla iletişime geçin.

İstanbul Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan (1)

İstanbul Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan (2)

İstanbul Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan (3)

İstanbul Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan (4)

Gergi Tavan (5)

Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan (6)

Gergi Tavan (7)

 

Pin It on Pinterest