Kartaltepe Gergi Tavan

Kartaltepe Gergi Tavan firması olarak, muayene dekorasyonu ile de sizlere hizmet vermekteyiz. dişçi muayenesi doktor muayenesi vb. gibi birçok oda düzenlenmesi gerek tavan gerekse duvar dekorasyonun ile hizmet vermekteyiz. Her kişiye göre özel tasarımlar ve özel renklerle birçok ürün ve modellerle sizlere hizmet veriyoruz. Uygun fiyat ve kısa sürede teslim ile profesyonel kadromuzla sizlere çok yakınız. Gergi Tavan Sistemleri, bulunduğu alana derinlik duygusu katan bir dekorasyon malzemesidir.

Gergi tavan sistemleri (nam-ı diğer germe tavan), led aydınlatma alanında kullanılan yeni trend bir dekorasyon malzemesidir. Bulunduğu alana derinlik duygusu katan ve estetik bir görünüm sağlayan bu dekoratif ürün, Kartaltepe Gergi Tavan firmamızın yaptığı uygulamalarla, ısıtma yöntemi ile istenilen forma girebilmektedir. Bir zar görevi gören PVC esaslı membranların alüminyum profillere gerilerek uygulandığı gergi tavan sistemleri; lake, saten, metalik, transparan gibi dokular ve renklilik açısından da çeşitlilik gösterir. Her dokunun kendine has özelliklere sahip olması ise, germe tavan sisteminin uygulanacağı alana olan uyumluluğuna göre seçenekleri arttırır. Bu seçeneklerden size ve zevkinize uygun olan renk ve dokudaki modelleri seçebilir, evinizde ya da ofisinizde görmek istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Kartaltepe Gergi Tavan Firması İle Birlikte Hareket Edin, Kazançlı Çıkın

baskılı-gergi-tavan-modelleri-1-138-1-225x300 Kartaltepe Gergi Tavan genel  kartaltepe gergi tavan sistemleri kartaltepe gergi tavan modelleri kartaltepe gergi tavan fiyatları kartaltepe gergi tavan firmaları kartaltepe gergi tavan kartaltepe 3d gergi tavan gergi tavan sistemleri 3d gergi tavan

Kartaltepe Gergi Tavan firması sayesinde tüm yaşam alanlarının daha ferah, daha geniş görülmesi sağlanmaktadır.

Kartaltepe Gergi Tavan firma olarak hizmetlerimiz arasında bulunan, Yuvarlak, dikdörtgen, düz, dalgalı ve kare olmak üzere birçok geometrik şekli alabilen gergi tavan sistemleri; PVC (polivinil klorür) malzemesinden oluşması nedeni ile esnek bir yapıya sahiptir. Bu esneyebilen yapısı sayesinde, ölçülendirmede kolaylık sağlaması yanı sıra; kullanıldığı mekâna göre farklı tasarımlar oluşturabilme imkânı tanır. Asimetrik, üç boyutlu, yuvarlak gibi birbirinden farklı birçok forma giren gergi tavan sistemi ile yaratıcılığınızı kullanarak yeni dizaynlar oluşturabilirsiniz.

İster muayene, avm, cafe, restoran; ister havuz, salon, bina içi olsun, Kartaltepe Gergi Tavan firması sayesinde tüm yaşam alanlarının daha ferah, daha geniş görülmesi sağlanmaktadır. Müşterilerin tüm istekleri dikkate alınarak, yer aldıkları sektörün dikkat çeken, önde gelen son trendleri uygulanmaktadır. Bununla birlikte firmamız tarafından uygulanan gergi tavan çalışmaları, uygulanma sürelerinin kısalığı ve temizliğinin kolaylığı hatta verilen hizmetlerin garanti kapsamında oluşu, birçok müşteri açısından en büyük tercih sebebi olmaktadır. Her zaman bizi arayabilirsiniz.

Pin It on Pinterest