Kavaklı Gergi Tavan

Kavaklı Gergi Tavan olarak siz değerli müşterilerimize gergi tavan hakkında biraz bilgi vermek istemekteyiz. Gergi Tavan (Barrisol),  duvar, tavan vb. yerlerde kullanılan veya kullanılmaya başlanan pratik kaplama malzemesidir. Ayrıca halk arasında, ışık kaynağını göstermeden ışık vermek için kullanılabilen malzeme olarak da bilinmektedir. Üstelik Gergi tavan aşmış bir aydınlatma malzemesi olarak da bilinir. Hafif bir şekilde ısıtarak istediğiniz şekli verebilmenizin yanı sıra, üstelik istenilen boyutlarda parça parça kesip uygulanabilir. İsterseniz tüm tavanı kaplarsınız, isterseniz parça parça edip kesim kesim kaplar, tavanın rengârenk olmasını sağlarsınız. Ya da havuzun veya çeşmenin tam üstüne, havuzun veya çeşmenin şekliyle yerleştirip, mükemmel bir yansıma illüzyonu elde edebilirsiniz. Tüm bu detay ve isteklerinizde Kavaklı Gergi Tavan her zaman yanınızda olacaktır.

Gergi tavan özellikle iş yerlerinin aydınlatılmasında kullanılır. Kullanılırken de ışık kaynağı her zaman gizlenmektedir. Gizlenmesinde ki sebebi ise mekândaki insanların gözünü almamasıdır.

Kavaklı Gergi Tavan Firması ile Daha ferah Ortamlara Kavuşun

baskılı-gergi-tavan-modelleri-1-152-1-300x225 Kavaklı Gergi Tavan genel  kavaklı gergi tavan sistemleri kavaklı gergi tavan modelleri kavaklı gergi tavan fiyatları kavaklı gergi tavan firmaları kavaklı gergi tavan kavaklı 3d gergi tavan gergi tavan sistemleri 3d gergi tavan

Kavaklı Gergi Tavan yaşadığınız her ortamda ihtiyaç duyacağınız gergi tavan sistemleri ile her zaman yanınızda olacaktır.

Kavaklı Gergi Tavan firması olarak siz müşterilerimizin en doğru bilgilerle, en iyi hizmeti, garanti kapsamında almanızı istemekteyiz. Araştırmış olduğunuz tüm firmaların verdiği gergi tavan hizmetlerinin aşağıda sayacağımız özellikleri sağlıyor olmasına dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

  • Gergi tavan Her zaman hijyendir. Gergi tavan Asla ve Asla nemden ve sudan etkilenmez.
  • Gergi tavan Çok basit, çok hafif ve çok pratiktir. Gergi tavan anti-statiktir, asla toz tutmaz.
  • Gergi tavan Hiçbir zaman boya gerektirmez, asla çatlamaz ve dökülmez. Gergi tavanın; lake, saten, mat renkleri, süet, delikli ve özellikle metalik dokuları ile muhteşem tasarım olanağı sunar.
  • Gergi tavan yangında asla ve asla alev almaz. Gergi tavan başta x-ışınları olmak üzere ışınlardan asla etkilenmez. Gergi tavanı istediğiniz şekle kolay bir şekilde sokabilirsiniz. Gergi tavan az şiddetli darbelerden asla ve asla etkilenmez.
  • Gergi tavan mekânın kapatılmasına veya taşınmasına gerek kalmadan kolayca montaj edilir veya geri kolay bir şekilde kaldırılır. Gergi tavan her zaman ihtiyaca göre sökülüp tekrar monte edilebilir ve tekrar kullanım olanağı sunar.
  • Gergi tavan microsorber doku ile %100 akustik sağlar.
  • Gergi tavan ankastre veya sıva üstü her tip aydınlatma armatürleri, anemostat, detektör, sprintler, ışıklı levha, güvenlik kamerası vb. diğer tüm elemanların montajına da daima uyumludur.

Pin It on Pinterest