Kayabaşı Gergi Tavan

Transparan, ışıklı gergi tavan, daha çok aydınlatma amacı ile kullanılan ama aynı zamanda modern bir görünüme de ulaşmayı sağlayan bir tavan sistemidir. Genellikle iş yerlerinde tercih edilen transparan gergi tavan, yalın ve kaliteli yapısı ile evlerde de tercih edilebilir. Bu gergi tavan sisteminde, ışıklandırma ön plana çıktığı için aydınlatma ekipmanlarında da özenli bir seçim yapmayı gerektirir. Kayabaşı Gergi Tavan firması olarak bizler de bahsetmiş olduğumuz konulara gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

Mükemmel bir görüntü oluşturan üç boyutlu gergi tavan sistemi ise, her forma girebilen tavan kumaşının giydirilmesi ile elde edilir. Birçok dekoratif şekle girebilen üç boyutlu sistemde; ışıklı, mat ya da lake gibi kumaş çeşitleri kullanılarak uygulanan mekânda derinlik duygusu yakalanabilir. Pürüzsüz bir dokuya sahip olan lake gergi tavan sistemleri ise Kayabaşı Gergi Tavan firmamız tarafından daha çok yüzme havuzları, spor salonları, hamamlar ve alışveriş mağazaları gibi ortak kullanım alanlarında uygulanarak tercih edilmektedir. Parlak yapısı sayesinde yansıma yaratan görüntüsü ile uygulandığı alanın daha geniş gözükmesini sağlar ve hafif bir derinlik hissi yaratır.

Kayabaşı Gergi Tavan Firması Sektöründe Rakipsiz Olarak Karşımıza Çıkıyor

 

138-225x300 Kayabaşı Gergi Tavan genel  kayabaşı gergi tavan sistemleri kayabaşı gergi tavan modelleri kayabaşı gergi tavan fiyatları kayabaşı gergi tavan firmaları kayabaşı gergi tavan kayabaşı 3d gergi tavan gergi tavan sistemleri 3d gergi tavan

Kayabaşı Gergi Tavan, gergi tavan sisteminde, ışıklandırma ön plana çıktığı için aydınlatma ekipmanlarında da özenli bir seçim yapma konusunda gereken hassasiyeti göstermektedir.

Gergi tavanlar hep güzel ve estetik görünümleri ile bilinirler. Oysa diğer bir özellikleri de vardır. Bu ürünler enerjinin dönüşümü noktasında da oldukça olumlu etkiler yaratırlar. Örneğin gergi tavan üzerinde bulunan deliklerden giren ses dalgaları, burada toplanarak kendilerini ısı enerjisine dönüştürürler. Böylece ısı yalıtımı sağlanmış olur. Bu özellik bilhassa da ofisler ve de stüdyolar için, büyük daireler için oldukça olumlu bir sonuç yaratır. Bu nedenle de pek çok kişi hem evinde hem de ofisinde bu ürünleri görmek ister. Olumlu yalıtım faydaları dışındaki estetik ve farklı görünüş de modern bir çağda tercih edilmesini kolaylaştırır.

Kayabaşı Gergi Tavan firmasının vermiş olduğu hizmetlerden akustik gergi tavan sistemleri, yapısında bulunan delikler sayesinde mekân içindeki sesi emer ve pozitif enerji olarak geribildirim uygular. Hem ışıklandırma, hem de uygun akustik ortamı oluşturma amacı ile kullanılan bu sistem; disko, bistro ve pub gibi gürültülü ortamlarda daha çok tercih edilmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Pin It on Pinterest