Kayışdağı Gergi Tavan

Kayışdağı Gergi Tavan, dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş, kaliteli hizmet anlayışı, modern ve estetik zevki ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir gergi tavan sistemleri firmasıdır. İç mimarideki gelişmelere,  teknoloji alanındaki gelişmeleri de eklediğimiz zaman ortaya yaratıcı, hayal gücünü zorlayan, farklı dokular ve derinlikler oluşturabilen, ışıkla oynayabilen bir dekorasyon şekli olarak gergi tavanlar çıkmaktadır.

Barisol tavan da denilen gergi tavan, PVC malzemelerin ısıtılması sonucu elde edilen, esnek PVC germe bezlerin, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillere gerilerek uygulanması sonucu oluşmaktadır. Düz, oval, geometrik vb. görünüme sahip birçok tavan çeşidinde ve her türlü duvarda uygulanabilmektedir. Gergi tavan kumaşı esnek bir yapıya sahiptir, bu sayede istenilen şekil ve renklerde tasarlanabilir. Kayışdağı Gergi Tavan firması olarak, ihtiyaç duyulan tüm özellikler dikkate alınarak, en etkili ve kaliteli hizmet sizlere sunmaktayız.

Kayışdağı Gergi Tavan ile Fark Yaratın

 

baskılı-gergi-tavan-modelleri-1-138-1-225x300 Kayışdağı Gergi Tavan genel  kayışdağı  gergi tavan firmaları kayışdağı gergi tavan sistemleri kayışdağı gergi tavan modelleri kayışdağı gergi tavan fiyatları kayışdağı gergi tavan kayışdağı 3d gergi tavan gergi tavan sistemleri 3d gergi tavan

Kayışdağı Gergi Tavan, dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş, kaliteli hizmet anlayışı, modern ve estetik zevki ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir gergi tavan sistemleri firmasıdır.

Ekonomik gergi tavan fiyatları ile hazırlanan gergi tavanlar, dekoratif özelliğinin yanı sıra farklı aydınlatma seçenekleri sunması, soft bir ışık sağlaması, hijyenik ve sağlıklı bir ortam yaratması sebebiyle tercih edilmektedir. Gergi tavan sistemleri en çok restoran başta olmak üzere uygulama merkezlerinde, kapalı veya açık yüzme havuzlarında, spor salonlarında, otellerde, bakımevlerinde, sığınma evlerinde ofislerde, kafelerde, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, evlerde, hastanelerde kullanılmaktadır. Kayışdağı Gergi Tavan rekabetin fazlasıyla hissedildiği tüm sektörlere, fark yaratacak gergi tavan uygulamalarını sunarak, müşterilerinizin dikkatini ve talebini arttırma yönünde rol oynamaktadır.

Gergi tavan sisteminin uygulanması genellikle, özellikle iş yerini ya da yukarıda belirttiğimiz mekânlar başta olmak üzere bu sistemin bu mekânları fazla dağıtmadığı için çoğu mekân bu uygulamayı tercih edebilmektedir. Estetik görünümü, doğal ışıklandırma ve hijyen alanında ortama sunduğu kalite ile gergi tavan uygulamaları, Kayışdağı Gergi Tavan garantisi ile gerçekleştirilmektedir. İç mekanların yaşam alanına dönüşümünü sağlayan, arzuya göre minimalist, marjinal veya futuristik bir hava katan, yaşam kalitenizi yükselten, yaşam alanlarınıza anlam katan mekanlar yaratır. Modern yaşam alanlarınızı renk ve ışıkla birleştiren gergi tavanlar, ortama hareket ve yaşanmışlık katar. Sizler de zaman kaybetmeden, Kayışdağı Gergi Tavan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçin.

Pin It on Pinterest