Ülkemizde pastaneler eskisi kadar yaygın olmasa da, oturup pasta yemek için değil de pasta ya da diğer ürünlerden satın almak için kullanılan mekan haline geldi. Bazı pastaneler ise hala cafe mantığında çalışmaya devam etmektedir. İnsanların hijyenik olup olmadığını hissetmeleri ve eğer cafe sisteminde bir pastane ise, insanların zevklerine hitap etmesi ve tercih edilen bir mekan olması için pastane dekorasyonu oldukça önemlidir. Dekorasyonda dikkat çeken yer ise tavandır. Pastane Tavan Dekorasyonu için bir çok dekorasyon sistemi bulunmaktadır.

Eğer bütçeniz az ve daha basit bir dekorasyon istiyorsanız, ofis tavanları gibi tavan köpükleriyle tavanı kaplayabilir ve hijyeni görünen bir mekan oluşturabilirsiniz. Ama güzel bir Pastane Tavan Dekorasyonu istiyorsanız asma tavan ya da gergi tavan sistemleri uygulanması gerekmektedir.

Asma tavan modelleri pastanelere göre oldukça uyumlu bir dekorasyon ile oldukça güzel bir mekan yapılabilir. Özellikle bazı Roma mimarisi düzenlemeleri ile pastane tavanları ve kiriş kısımları değişik süslemelerle, herkesin beğenebileceği bir mekan oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte güzel bir boyama ve ışıklandırma sistemi ile eşsiz bir Pastane Tavan Dekorasyonu yapmanız mümkün.

GUNES01 Pastane Tavan Dekorasyonu tavan-modelleri tavan-dekorasyonu  restoran tavan dekorasyonu pastane dizaynları pastane dekorasyonu pastane dekorasyon fiyatları lokanta tavan dekorasyonu gergi tavan ile pastane dekorasyonu cafe tavan dekorasyonu ahşap ters tavan modelleri ahşap tavan modelleri fiyatları ahşap tavan kaplama çeşitleri ahşap tavan çeşitleri ahşap asma tavan dekorasyonu

Pastane Tavan Dekorasyonu için gergi tavan sisteminin bir çok modeli kullanılabilir.

GERGİ TAVAN İLE PASTANE TAVAN DEKORASYONU

Ama asma tavan modelleri alçı ve alçıpan ile yapıldığı için biraz dayanıksız olmaktadır. Bununla birlikte boyanan pastane bir süre sonra eski görünmeye başlayacaktır. Bu sebeple 15 yıl gibi çok uzun süre ilk günkü gibi yeni kalan, kendinden renkli olduğundan dolayı boyama derdi olmayan, suya, neme ve ısıya dayanıklı gergi tavan sistemleri kullanılması tavsiye edilmektedir.

Pastane Tavan Dekorasyonu için gergi tavan sisteminin bir çok modeli kullanılabilir. Ama 3D gergi tavan modeli kullanılarak, pastanenin tavanları pastaneye uygun bir çok desen ve şekille dizayn edilebilir. Bunun yanında dijital baskı gergi tavan kullanılarak, pastaneye uygun resimleri gergi tavan sistemine baskılayarak tavanlara ve hatta duvarlara da uygulayabilirsiniz.

Gergi tavan sistemleri Pastane Tavan Dekorasyonu için kullanılabileceği gibi, cafe ve restoranlarda tavan dekorasyonu, lokanta tavan dekorasyonu gibi mekanlar için de kullanılabilir. Gergi tavan sistemi uygulanan pastane, hijyen açısından çok temiz ve dekorasyon olarak da çok şık ve modern olacağı için, müşterilerin gözde mekanı olacaktır.

Pin It on Pinterest