Evimizin en çok kullandığımız odası salondur. Bazen yemeğimizi yediğimiz, televizyonumuzu izlediğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız ve evdeyken en çok vakit geçirdiğimiz bu odamız güzel dekorasyonu hak ediyor. Evimizi sevmek için vakit geçirdiğimiz oda bize ferahlık vermelidir ki darlanarak sürekli dışarılara kaçmak istemeyelim. Evimize güzel dekorasyonlar yaptırarak lüks ve rahatlatıcı bir ortam oluşturabiliriz. Bu ortamı oluşturmak için eşyalar önemli olduğu gibi, Salon Tavan Dekorasyonu ve duvar dekorasyonu, ayrıca aydınlatma sistemi de oldukça önemlidir.

Salonun duvarlarına çok fazla müdahale edebilme şansımız olmasa da tavanına bir çok farklı tavan dekorasyon sistemi ile güzel dokunuşlar yapabiliriz.

KARTONPİYER

Salon Tavan Dekorasyonu için en basit uygulama kartonpiyerlerdir. Kartonpiyerler ile çok sade olan tavanımıza bir güzellik katabiliriz.

SALON TAVAN DEKORASYONU ve ASMA TAVAN MODELLERİ

Eğer daha güzel bir salon hayal ediyorsanız, asma tavan sistemi ile bu farklılığı yaratabilirsiniz. Asma tavan modelleri alçıpan ile uygulandığı için, kolayca bambaşka desenleri ve şekilleri tavanımızda uygulayabiliriz. Asma tavan sisteminde Salon Tavan Dekorasyonu havuz uygulaması ile odanın havasını değiştirebilir, havuz uygulamasının verdiği salon aydınlatma imkanlarıyla oldukça ferah ve modern bir salona sahip olabiliriz. Dilerseniz sade ve sadece kenarlara havuz uygulaması yapabilecekken, dileyen kişi de bambaşka soyut şekillerde ve avize kısmına da ek olarak havuz uygulaması yaparak karmaşık bir Salon Tavan Dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Asma tavanın verdiği bir diğer artı da aydınlatma sistemidir. Normal tavana uygulamamız mümkün olmayan spot lamba ve led aydınlatma sistemini asma tavanlarda kullanarak dilerseniz rengarenk, dilerseniz sade ama oldukça çekici bir salona sahip olabilirsiniz.

gergi-tavan-modeli-1-1 Salon Tavan Dekorasyonu tavan-dekorasyonu salon-tavan-dekorasyonu  şık alçı tavan modelleri salon tavan dekorasyonu salon dekorasyonu salon asma tavan modelleri 2017 oturma odası asma tavan modelleri mutfak asma tavan modelleri modern asma tavan modelleri güzel asma tavan modelleri asma tavan modelleri asma tavan

Asma tavan sisteminde Salon Tavan Dekorasyonu havuz uygulaması ile odanın havasını değiştirebilir, havuz uygulamasının verdiği salon aydınlatma imkanlarıyla oldukça ferah ve modern bir salona sahip olabiliriz

SALON TAVAN DEKORASYONU ve GERGİ TAVAN MODELLERİ

Eğer asma tavandan daha güzel bir Salon Tavan Dekorasyonu hayal ediyorsanız, gergi tavan sistemleri ile sizi tanıştırmak isteriz. Gergi tavan sistemleri oldukça dayanıklı, uzun süre ilk günkü yeniliğini koruyan, montajı kolay ve salonunuzu saray gibi bir şekle sokmanıza yardımcı olabilecek bir sistemdir.

Gergi tavan sistemi asma tavan modellerinin tamamını kapsamakla birlikte ek olarak transparan gergi tavan ile ışıklı ve parlayan bir tavan dekorasyonu, tavanınıza göktüzü ya da bir çiçek resmi gibi bir resim bastırmak istiyorsanız dijital baskı gergi tavan modeli ile gergi tavan sistemleri bunu sağlamaktadır. Ya da lake gergi tavanı da diğerlerinin yanında kullanarak, hem gergi tavanın içine konulan aydınlatma, hem lake gergi tavan uygulaması ile havuz kısmının içine konulan led ışıklar, hem de spot lambalar ile farklı bir aydınlatma yapabilir ve dilediğiniz de loş bir ortamda, dilediğiniz de ise apaydınlık bir ortamda oturabilirsiniz.

Pin It on Pinterest