Lake Gergi Tavan

Lake doku yapısında hazırlanan kumaşlar ile Lake Gergi Tavan diğer seçeneklere oranla daha farklı; daha pürüzsüz ve parlaktır. Bu sayede uygulandığı alanda daha geniş bir görünüm hissi vermektedir. Özellikle ticari/müşteri odaklı alanlarda dinlendirici etkisi sayesinde şık, sade bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Lake Gergi Tavan uygulaması, renk seçeneği hususunda sizlere onlarca farklı opsiyonu bir arada sunabilmektedir. Fakat diğer seçeneklerden farkı, ışığı geçirme noktasında gün yüzüne çıkmaktadır. Zira ışık geçirgenliği bulunmayan bir gergi tavan uygulama türüdür. Tabii bu durum “parlak yüzey” çalışması ile büyük ölçüde ortadan kaldırılmıştır. Lake Gergi Tavan uygulaması sonucunda, ilgili bölgeye gerçek anlamda şık ve bir o kadarda parlak bir etki yaratır. Haliyle ışık geçirgen yapısı olmasa da, renk seçenekleri ve bu parlak doku sayesinde farklı, dikkat çeken, istenildiği gibi şık bir ortam sunabilen sonuçları elde etmenizi sağlar.

Lake Gergi Tavan Uygulamaları

Ayna diye tabir edilen, yansıtma özelliğine de genel anlamda sahip olabilen Lake Gergi Tavan uygulamaları farklı alanlarda kullanılabilir. Başta hamam ve spa merkezi gibi alanlar olmak üzere, birçok alanda bu özelliği nedeniyle de sıkça tercih edilmektedir. Mevcutta var olan mobilyaları ya da yaşam alanını, Lake Gergi Tavan sayesinde tavanınıza da yansıtmış olarak daha otantik, daha farklı bir görünüm elde etmiş olabilirsiniz.

Özellikle lüks mekanlar ya da yaşam alanı olarak özel bir yapıda tasarlanmış alanlar, etrafta herhangi bir kalorifer borusunun ya da benzeri tesisat geçiş noktalarının hiçbir şekilde yer almalarını istemezler. Bu noktada, Lake Gergi Tavan ülkemiz başta olmak üzere Dünyanın birçok noktasında en çok tercih edilen seçenek olmaktadır. Hem mevcutta ki boru ve tesisat gibi dış yüzeyde kalması zorunlu detayları gizlemiş olur hem de şık ve farklı bir görüntü elde etme olanağı bulursunuz.

Ayrıca diğer gergi tavan uygulamaları da her ne kadar dayanıklı olsa da Lake Gergi Tavan daha farklıdır. Başta kir ve nem olmak üzere bir çok istenmeyen, uzun vadeli süreçlerde ilgili bölgede sorunlar oluşturan durumlara karşı da ciddi anlamda dayanıklıdır. Bu dayanıklılık, sizlere ortalama 20 yıla varan süre ile kullanım olanağı da sunmaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Pin It on Pinterest